Reklam

Marvel Realm of Champions

Marvel Realm of Champions Android için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 1.0

Marvel Süper Kahramanların Hakimiyet Savaşı

Oyun geliştiricileri Kabam ve Netmarble, mobil oyuncular için yeni bir rol yapma oyunu oluşturmak için Marvel ile bir kez daha bir araya geldi. Marvel: Şampiyonlar Ligi başlıklı oyun , popüler dövüş video oyunu Marvel: Şampiyonlar Turnuvasının takibi olarak görev yapacak. En sevdiğiniz Marvel süper kahramanlarını dünya hakimiyeti için bir savaşta geri getirecek. Gerçek zamanlı RPG'ye sahip olan bu oyun, Marvel temalı haritalarda diğer oyuncularla takım kurmanıza veya savaşmanıza yardımcı olacak.

Savaştaki Kahramanlar

Marvel: Şampiyonlar Dünyası oyunu , oyuncuları uzay-zaman engellerinin arkasında yasaklanmış bir gezegen olan Battleworld adlı başka bir dünyaya taşıyacak olan Marvel evreninin cesurca yeniden canlandırılması olacak. Tanrı-Kral Maestro'nun ölümünden sonra, Battleworld'ün huzursuz barışı bozuldu ve kahramanlar dünya hakimiyetini kazanmak için ittifaklar kurdu . Oyuncular bir Şampiyon rolünü üstlenecek,   kendilerini evlerden biriyle hizalayıp zafere götürecekti. Demir Adam için Demir Evi, Örümcek Adam için Örümcek Loncası, Kaptan Amerika için Patriot Garnizonu ve X-Men için Piramit X de dahil olmak üzere evler, Marvel Evreninin tanınmış kahramanlarından bazılarının ligine sahip olacak.

Marvel: Şampiyonlar Diyarı, Secret Wars çizgi roman hikayesine dayanan orijinal bir hikaye . Favori süper kahramanlarınızı strateji oyunuyla karıştıracak. Bununla birlikte, oyuncular ittifak yapma konusunda elbette bir taht oyunu olduğunu ve elbette, evlerin egemenliği için mücadele ettiğini fark edeceklerdir.

Şampiyonunu Seçin

Evlerini seçtikten sonra, oyuncuların seçtikleri şampiyonu özelleştirmeleri gerekecektir. Marvel: Şampiyonlar Diyarı, oyuncuların seçtikleri kahramanları kazanmalarına yardımcı olmak için süper kahramanlardan ilham alan dişlilerle donatmalarını sağlar. Oyuncuları Battlerealm'de bire bir savaşlara katılan Marvel: Şampiyonlar Yarışması'nın aksine, bu oyun oyuncuları Battleworld'ün küresel çatışmalarına götürecek. Stark Technologies tarafından inşa edilmiş şehirlerin pırıl pırıl gökdelenlerinden efsanevi Asgardia ortamlarına ve Spider-Guild'in perdeli geçitlerine kadar oyuncular tüm gezegeni keşfetmelerini ve fethetmelerini bekliyor olacaklar.

Tüm savaşlar, tüm Battleworld'ün kontrolünde olacak. Oyuncular Oyuncu - Çevre (PvE) maçlarına katılmayı seçebilir veya Oyuncu - Oyuncu ( PvP ) maçında düşmanlarla savaşmayı seçebilir. Marvel: Şampiyonlar Diyarı sadece savaş stratejisini geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda diplomatik ittifaklar kurmaya da odaklanacak. Oyuncuların ayrıca daha iyi bir takım çalışması ve maksimum etki elde etmek için iyi bir plana sahip olmaları ve karakter sınıfı yeteneklerini kullanmaları gerekecektir.

Marvel: Şampiyonlar Diyarı mobil cihazlar için tasarlanmış ücretsiz bir oyundur.

Her Zamanki Marvel Oyunu

Marvel: Şampiyonlar Diyarı Marvel süper kahraman hayranları için başka bir oyun gibi görünüyor. Bununla birlikte, oyuncular oyun ve hikaye konusunda özgünlük eksikliğini fark edeceklerdir. Uygulama mağazalarında bulunan diğer tüm F2P RPG'lerde olduğu gibi geliyor. Onu ilginç kılan tek şey, hizip mekaniği ve bir Marvel süper kahramanı olma hayalinizi yaşayabilmesidir . Muhtemelen Diehard Marvel hayranlarına veya sıradan oyunculara hitap edecekti. Ancak yeni bir şey arayan özel oyuncular için zor bir geçiş yapabilirler.

AVANTAJLAR

  • Hayranların favori Marvel süper kahramanlarını içerir
  • PvE ve PvP eşleşmeleri mevcut
  • Karakter özelleştirmesine izin verir
  • İlginç grup mekaniği

DEZAVANTAJLAR

  • Orijinal olmayan hikaye
  • Oyun her zamanki F2P RPG'lerine benziyor
  • Kötü seslendirme

Reklam

android için Role Playing en fazla indirilenler

Reklam

Marvel Realm of Champions

İndir

Marvel Realm of Champions 1.0 Android için

Reklam

Marvel Realm of Champions hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Marvel Realm of Champions denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Marvel Realm of Champions için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×