Reklam

Marvel Realm of Champions

Marvel Realm of Champions iPhone için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 1.0

Marvel Süper Kahramanlarının Hakimiyet Savaşı

Oyun geliştiricileri Kabam ve Netmarble, mobil oyuncular için yeni bir rol yapma oyunu oluşturmak üzere Marvel ile bir kez daha işbirliği yaptı. Başlık Marvel ile gider Bu oyun,: Popüler kadar izleyin olarak Şampiyonlar Diyar, hizmet edecektir mücadele video oyun , Şampiyonlar Yarışma: Marvel . Dünya hakimiyeti için bir savaşta tüm favori Marvel süper kahramanlarınızı geri getirecek. Gerçek zamanlı RPG'ye sahip olan bu oyun, Marvel temalı haritalarda diğer oyunculara karşı takım kurmanızı veya savaşmanızı sağlayacak.

Savaşta Kahramanlar

Marvel: Realm of Champions oyunu, oyuncuları uzay-zaman engellerinin arkasındaki yasak bir gezegen olan Battleworld adlı başka bir dünyaya taşıyacak olan Marvel evreninin cesur bir yeniden tasavvuru olacak. Tanrı-Kral Maestro'nun ölümünün ardından, Savaş Dünyasının huzursuz huzuru bozuldu ve kahramanlar dünya hakimiyetini kazanmak için ittifaklar kurdular . Oyuncular bir Şampiyon rolünü üstlenecek,   Kendilerini evlerden birine hizalayacak ve onları zafere götürecek. Demir Adam için Demir Evi, Örümcek Adam için Örümcek Loncası, Kaptan Amerika için Patriot Garnizonu ve X-Men için Piramit X de dahil olmak üzere evler, Marvel Evreninin tanınmış kahramanlarından bazılarıyla övünecek.

Marvel: Realm of Champions, Gizli Savaşlar çizgi roman hikayesine gevşek bir şekilde dayanan orijinal bir hikaye . En sevdiğiniz süper kahramanlarınızı strateji oyunuyla karıştıracak. Bununla birlikte, oyuncular muhtemelen ittifak kurma söz konusu olduğunda bir dizi Game of Thrones olduğunu ve elbette hükmetmek için savaşan evler olduğunu fark edecekler.

Şampiyonunuzu Seçin

Evlerini seçtikten sonra, oyuncuların seçtikleri şampiyonu özelleştirmeleri gerekecektir. Marvel: Realm of Champions, oyuncuların seçtikleri kahramanı süper kahramandan ilham alan teçhizatlarla donatarak kazanan savaşlarda onlara yardımcı olmalarını sağlar. Oyuncuları Savaş Diyarı'nda bire bir savaşlara katan Marvel: Şampiyonlar Turnuvası'nın aksine, bu oyun oyuncuları Battleworld'ün küresel çatışmalarına götürecek. Stark Technologies tarafından inşa edilmiş şehirlerin ışıltılı gökdelenlerinden efsanevi Asgardia ortamlarına ve Örümcek Loncası'nın perdeli geçitlerine kadar, oyuncular tüm gezegeni keşfetmelerini ve fethetmelerini bekliyor olacak.

Tüm savaşlar, tüm Savaş Dünyasının kontrolü için sayılacaktır. Oyuncular, Oyuncuya Karşı Çevre (PvE) maçlarına katılmayı seçebilir veya bir Oyuncuya Karşı Oyuncu (PvP) maçında düşmanlarla savaşmayı seçebilirler. Marvel: Realm of Champions yalnızca savaş stratejisini desteklemekle kalmayacak, aynı zamanda diplomatik ittifaklar oluşturmaya da odaklanacak. Oyuncuların ayrıca daha iyi bir ekip çalışması sağlamak ve maksimum etkiyi elde etmek için iyi bir plana sahip olmaları ve karakter sınıfı yeteneklerinden yararlanmaları gerekecektir.

Marvel: Realm of Champions, mobil cihazlar için tasarlanmış ücretsiz bir oyundur.

Olağan Marvel Oyunu

Marvel: Realm of Champions , Marvel süper kahraman hayranları için başka bir oyun gibi görünüyor. Bununla birlikte, oyuncular, oyun ve hikaye söz konusu olduğunda orijinalliğin eksikliğini muhtemelen fark edeceklerdir. Tıpkı uygulama mağazalarında zaten mevcut olan diğer tüm F2P RPG'ler gibi geliyor. İlginç kılan tek şey onun hizip mekaniği ve bir Marvel süper kahraman olma fantezi yaşayabilir olması. Muhtemelen cesur hayranlara veya sıradan oyunculara hitap ederdi. Ancak yeni bir şey arayan adanmış oyuncular için zor bir pas verebilirler.

AVANTAJLAR

  • Hayranların en sevdiği Marvel süper kahramanları içerir
  • PvE ve PvP maçları mevcut
  • Karakter özelleştirmesine izin verir
  • İlginç hizip mekaniği

DEZAVANTAJLAR

  • Orijinal olmayan hikaye
  • Oyun, normal F2P RPG'lerine benziyor
  • Kötü seslendirme

Reklam

iphone için Role Playing en fazla indirilenler

Reklam

Marvel Realm of Champions

İndir

Marvel Realm of Champions 1.0 iPhone için

Reklam

Marvel Realm of Champions hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Marvel Realm of Champions denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Marvel Realm of Champions için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×